حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. 86-755-84862035 export@elitenewenergy.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - حسابرسی کارخانه STS در ELITE NEW ENERGY CO., LTD.

حسابرسی کارخانه STS در ELITE NEW ENERGY CO., LTD.

April 7, 2022

تاریخ: 04-07-2022

 

اخبار توسطجین، حمید

 

از 7 مارس.تا 11در سال 2022، STS (SENERGY TECHNICAL SERVICES SHANGHAI CO, LTD. نمایندگی مرتبط با مشتریان one Elite) ارزیابی کارخانه ای جامع را انجام داده است که بر اساس الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و همچنین استانداردها و الزامات قابل اعمال برای سازنده است. فعالیت ها.ممیزی بر روی سایت تولید الیت واقع در دونگوان، گوانگدونگ، چین متمرکز شد.

 

آخرین اخبار شرکت حسابرسی کارخانه STS در ELITE NEW ENERGY CO., LTD.  0

 

تیم STS خدمات ممیزی را برای 5 فصل زیر ارائه می دهد: سیستم مدیریت کارخانه، کنترل مواد و ذخیره سازی، کنترل کیفیت خروجی، آزمایشگاه و فروشگاه کارآمد.پس از 5 روز ارزیابی جامع کارخانه، الیت تمامی فصول ممیزی را توسط تیم STS گذرانده است و ما مفتخریم اعلام کنیم که بر اساس الزامات ارائه شده توسط مشتریان، قادریم یک تامین کننده واجد شرایط باشیم.

 

آخرین اخبار شرکت حسابرسی کارخانه STS در ELITE NEW ENERGY CO., LTD.  1

 

Elite همیشه از بررسی در محل مشتریان داخلی و بین المللی استقبال می کند، زیرا این امر ما را به انجام بهتر ترغیب می کند و اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد.با هر حسابرسی موفق، تصویر برند ما تقویت می شود، توانایی ما احراز هویت می شود.علاوه بر این، هر حسابرسی موفقیت آمیز یک مدرک واقعی است که نشان می دهد شرکت ما می تواند سفارش را با تضمین کیفیت بالا، مبلغ دقیق و تحویل به موقع به پایان برساند.

 

شرکت انرژی نو شنژن نخبگان،.Ltd. در تحقیق و توسعه و تولید باتری LiFePO4 تخصص دارد.ما متعهد هستیم که محصولات OEM و ODM ایمن و بادوام، از باتری جایگزین سرب-اسید 12 ولت، باتری گاری گلف 48 ولت، پشتیبان ذخیره انرژی خانگی 51.2 ولت و باتری پاوروال گرفته تا سیستم های باتری ولتاژ بالا برای ESS را به مشتریان ارائه دهیم.همه ما برای هرگونه سوال در مورد باتری لیتیومی در دسترس هستیم، در هر زمان از طریق +86 755 84862035 تماس بگیرید.